خبرنگارروستا

مهمان بی نظیرروستای ما
نویسنده : همت الله شکری اطاقسرا - ساعت ٥:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱٠/۱٠
 

امروز سه شنبه بعدازظهر روستای ما مهمان یکی از لاله های عاشقی بود که درس عاشقی را به انسان ها آموختند.

ساعت 13و 30دقیقه همزمان با برگزاری مراسم یادبود شهدای عزیز روستای  اطاقشرا که در سادات محله ودر جوار شهدا یمان برگزار شد یکی از شهدای جاوید الاثری که در عملیات والفجر8 در منطقه فاو در سن 25 سالگی و درجوانی به فیض شهادت رسیده بود به عنوان شهیدی گمنام در روستی روستا در میان حزن اندوه مردم روستایمان تشیع ومهمان یادواره همرزمانش بود.

مردم روستای ما در ساعاتی که میزبان مهمان عاشق بودند عاشقانه وهمچون پروانه گرد او چرخیدند وچنان از او میزبانی کردند تا لحظه ای احساس غربت نکند.

خانواده های شهدا که سال هاست بایاد وخاطره عزیزانشان زندگی می کنند در لحظاتی که تابوت حاوی این شهید گمنام را تشیع می کردند از صمیم قلب در کنار همولایتی هایشان گریه می کردند.

بوی عود واسپند وعطر ی که در روستای ما پیچیده بود همه را سرمست مهربانی ودلاور مردی رزمندگان دفاع مقدس کرده بود.رزمندگان سال های دفاع مقدس هم با حضور همرزم شهید شان به استقبال او آمده بودند.

نونهالان و نوجوانان وجوانانی که تاکنون در تشیع جنازه شهیدی حضور نداشتند چنان دور عاشق همیشه پایدار می چرخیدند که وصف نشدنی بود. مردم روستای ما به خوبی باردیگر ارادت و ودوستی خودشان را به شهدا ورزمندگان دفاع مقدس همانند همیشه نشان دادند.

در این زمینه باید از برادران اسماعیل وامین رستم زاده هم قدردانی کرد که زمینه ساز حضور این شهید عزیز در روستای ما و یاد آوری ایثارگری ها ورشادت های رزمندگان دفاع مقدس روستایشان بودند.

 همولایتی های عزیز به خوبی آگاهی دارند که ما یک شهید جاویدالاثربه نام شهید سید کریم طاهری داریم .پدر این شهید عزیز به رحمت خدا رفته است اما مادرش در حالی که روی ویلچر نشسته بود به استقبال همرزم پسرش آمده بود. لحظاتی که مادر جاوید الاثر شهید طاهری بر بالین مهمان سرخ روستای ما حاضر شده بود لحظات ناب عاشقی بود مادری که در انتظار شنیدن خبری از پسرش است سراغ فرزندش را از همرزش گرفت وبازهم امیدوار ماند تا در روزهای باقی مانده عمرش خبری از پسرش برسد . واینگونه بود که اطاقسرا رسم مهمان نوازی را بسان روزهای دفاع مقدس به جا آورد.


 
comment نظرات ()