خبرنگارروستا

جلسه با کاندیداها
نویسنده : همت الله شکری اطاقسرا - ساعت ۳:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱۱/۱٩
 

شب گذشته آقای دکتر کریمی نماینده فعلی مردم بابل در مجلس در سالن اجتماعات جامعه اسلامی فرنگیان کشور نشستی را بابرخی از بابلی های مقیم تهران که بیشترشان لاله آبادی ها بودند که امدند با وی در انتخابات بعت کنند برگزار شد ومن هم بودم.

در این جلسه که با صرف شام همراه بود دکتر کریمی از فعالیتهای خودش در این دوره ای که نماینده بود گفت وتاکید داشت باید بابل چندین فرمانداری داشته باشد تابا جذب اعتبارات ملی واستانی پیشرفت کند وگرنه وضع به همین منوال خواهد ماند.

وی از بد اخلاقی های انتخاباتی در حق خودش واز اینکه نمی گذارند  از تریبون نمازجمعه با مردم بابل حرف بزند انتقاد کرد.

به واقع دکتر کریمی برای بابل  زحماتی برای برون رفت از شرایط فعلی کشید اما اینکه چرا در بابل نزد مردم محبوب نیست جای سوال دارد؟

نکته دیگر اینکه به نظر می رسد که تلاش های پیدا وپنهان آقای کریمی کار خودش را کرده است ولی بازهم اگر ایشان رای هم نیاورد به طور حتم در جای مهمی از نهادهای دولتی موثر واقع خواهد شد.

بعدش هم باید بگویم هرچه که باید بابلی های مقیم تهران به دور از مسایل سیاسی به فکر شهر وروستاهایشان باشند وجای تاسف دارد که مشهدی ها واصفهانی ها دارند همه جا را درو می کنند ان وقت ماها داریم پاچه هم را گاز می زنیم زیرپای هم را خالی میکنیم تا جای همشهری خودمان را بگیریم  وای برما......


 
comment نظرات ()