خبرنگارروستا

احداث مسجد در روستای ما
نویسنده : همت الله شکری اطاقسرا - ساعت ٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/٢٧
 

 

احداث مسجد دریک روستای محروم

کلنگ احداث مسجد امام حسین (ع)با حضور امام جمعه بندپی شرقی شهرستان بابل در روستای پازمین اطاقسرا به زمین زده شد.به گزارش خبرنگار ما ، پس از گذشت 31 سال از انقلاب اسلامی کار احداث مسجد در روستای پازمین اطاقسرا  آغاز شد . هزینه اولیه احداث این مسجد یک میلیارد و500میلیون ریال برآورد شده است .زمین این مسجد را خانواده سعادت اهدا کردند.در مراسم کلبگ زنی مسجد اما حین (ع)خیرین حاضر در مراسم 250میلیون ریال وجه نقد اهدا کردند. متاسفانه این روتای قدیمی از نداشتن قبرستان در مضیقه بوده ومتوفیان را در قبرستان های همجوار دفن می کنند که به دلیل پر شدن قبرستان های دیگر اجازه دفن به متوفیان روستای پازمین را در ازای دریافت پول نقد می دهند در حالی که در آن روستاها دریافت پول برای قبر رسم نیست ودر این خصوص به نظر می رسد که خیرین ومسئولان باید اقدام عملی داشته باشند.

متاسفانه مسئولان هم که فقط شعار می دهند و منتظرند که همه کار را مردم این روستا انجام دهند بعدش هم آنها بیایندو روبان را پاره کنند.

وقتی به سار غ چند نفر مسئول روستایی در سازمانهای کشوری مرتبط با روستا رفتم با جواب منفی رویرو شدم .دلم می خواست زمین دهن باز کند ومرا ببلعد .اخر چگونه ممکن است که آنها  حاضر نمی شوند حتی حق 31 ساله مردم محروم را بدهند .برای امروز دلم گرفته ونمی توانم بیشتر بنویسم اما وقتی به مردم روتسایم (پازمین ) فکر می کنم ندایی در دلم موج می زند ومی گوید این مردم سخت کوش فقط به خدا امید دارند نه به مسئولانی که تاکنون سراغی از  به آنها نگرفتند ونمی گیرندو..........


 
comment نظرات ()