خبرنگارروستا

تصادف در جاده شهید صالحی بابل کاهش یافت
نویسنده : همت الله شکری اطاقسرا - ساعت ٤:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/٢۱
 
رئیس راه و ترابری بابل: تصادف در جاده شهید صالحی بابل کاهش یافت
خبرگزاری فارس: رئیس راه و ترابری بابل گفت: با حمایت راه و ترابری استان مازندران تصادفات جاده‌ای در جاده شهید صالحی بابل کاهش یافت.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، زمان اکبرپور پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از جاده شهید صالحی بابل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راه و ترابری استان مازندران 450 میلیون تومان اعتبار از محل نقاط حادثه‌خیز برای تعریض 5/9 کیلومتر از جاده شهید صالحی بابل به راه و ترابری شهرستان بابل اختصاص داده است.
وی افزود: کار تعریض و جدا سازی این جاده از حدود یک‌ماه گذشته آغاز شد و تاکنون پنج کیلومتر این جاده تا ابتدای روستای کلا گرمحله تعریض و جدا سازی شده است.
اکبر پور ادامه داد: ظرف دو ماه آینده 5/4 کیلومتر این جاده تا بخش گتاب نیز تعریض و جداسازی خواهد شد.
وی تصریح کرد: تعریض این جاده علاوه بر سهولت کار رانندگان سبب کاهش تصادفات جاده‌ای در این منطقه شد و از زمان تعریض تاکنون هیچ مرگ و میری مشاهده نشده است.
اکبرپور از چهار بانده کردن جاده شهید صالحی بابل خبر داد و گفت: بعد از چهار بانده کردن جاده قدیم بابل به آمل به طول دو کیلومتر، درصدد هستیم جاده شهید صالحی بابل را چهار بانده کنیم.
وی همچنین از ایجاد تقاطع رمپ ورود و خروج در روستاهای حادثه‌خیز بابل خبر داد و گفت: هم‌اکنون این تقاطع در روستا‌های اطاق‌سرا، ناریوران، سه راه ناریوران، زر گرمحله و بیجیکلا در حال احداث است.
اکبرپور خاطرنشان کرد: با ایجاد رمپ در نقاط حادثه‌خیز درصدد هستیم تصادفات جادهای را کاهش دهیم.
جاده شهید صالحی بابل قبل از تعریض بر اثر تصادفات جاده‌ای ماهانه سه قربانی گرفته و به جاده مرگ شهرت یافته بود.

 
comment نظرات ()